Fatih Terim'den haltere destek

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, "Halter güç ve zeka işi. Yeni Naimler, Haliller, Nurcanlar yetişmeli" diye konuştu

Giriş Tarihi: 21.1.2014
Terim, 55. Geleneksel Dünya Kongresi'nde halter standını gezdi ve Halter Federasyonu Başkanı Tamer Taşpınar ile uzun bir sohbette bulundu. Terim, halter hakkında geniş bilgi aldı. Türkiye'de halterin çok sevildiğini ve ilgi gördüğünü ifade eden Terim'in, "Bu kadar kiloyu kaldırmak her baba yiğidin karı değil. Güç ve zekanın birleştiği, motivasyonun ön planda tutulduğu bir spor" sözlerine karşılık Taşpınar, "Türk sporunun madalya deposu. Şu anda genç bir nesil geliyor. Büyüklerde bir duraklama yaşadık. Gençlerimizin şampiyonalardaki dereceleri bizi umutlandırdı. Eski günlerimize yeniden döneceğiz" cevabını verdi.

Ya sakatlanırsam
Halter Federasyonu Başkanı Tamer Taşpınar,
milli takımlar eski menajeri Çoban'ın da hazır bulunduğu sohbet sırasında Fatih Terim'e espirili olarak, "Hocam istersen barın altına gir, bakalım kaç kilo kaldıracaksın" sözlerine Terim "Benim işim futbol. Şu anda büyük bir görevi üstlendim.Sakatlanırsam, işimi yapamam" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fatih Terim'den haltere destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN