Karara saygı duymak lazım

Cavcav, "Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe'ye zarar vermeyi amaçladığını aklıma bile getirmem. Lakin belli ki hep kazanmak istemiş" dedi

Giriş Tarihi: 21.1.2014
İlhan Cavcav, Yargıtay'ın şike davasındaki onama kararına ilişkin yaptığı açıklamada, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak herkesin görevinin yargının kararlarına uymak olduğunu söyledi. "Kararın telafisi var mı, son aşama mı? Başka bir yol varsa elbet de uzmanları bilir. Ben de kararın şaşkınlığını yaşıyorum" diyen Cavcav, şöyle devam etti: "Görevimiz, bu 3 Temmuz hadisesinin futbolumuzdaki olumsuz etkilerini kaldırmak için çalışmaya devam etmek olmalıdır. Aziz Yıldırım'a 'geçmiş olsun' demek hepimizin insanlık görevi. Futbol ayrı, insanlık ayrı. Bir futbol adamı olarak, kendisinin Fenerbahçe'ye zarar vermeyi amaçladığını aklıma bile getirmem. Lakin, belli ki hep kazanmak istemiş. Futbolda kaybetmek de var, kazanmak da... Kaybetmeyi de göze almalı ve hep kazanmak, hep kazanmak için ısrarlı olmamalıyız. Hakikaten üzgünüm. Ben Aziz Bey'in yaptıklarını eleştirebilirim ama hapse girmesine, sevdiklerinden ayrı kalmasına da elbette ki sevinmem."

Federasyon gereğini yapacaktır
İlhan Cavcav, Yargıtay'ın şike yapıldığına karar verdiği sezonun Süper Lig şampiyonu konusunda ise "Bunlar Türkiye Futbol Federasyonu'nu (TFF) ilgilendiren işler. Hatırladığım kadarıyla da bu konuda TFF'nin aldığı bir karar var. Yargının kararına nasıl saygı duyuyorsak TFF'nin kararına da saygı duymalıyız" değerlendirmesini yaptı.

Gözleri sağlam çıktı

Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı, işadamı İlhan Cavcav rutin göz muayenesi için Ankara Dünyagöz Hastanesi'ne geldi. Cavcav'ın göz muayenesi Doç. Dr. Altuğ Çetinkaya tarafından gerçekleştirildi. Cavcav'ın gözünün sağlıklı olduğu belirtildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karara saygı duymak lazım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN