Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gölbaşı'nın 9. kültür merkezi de açılıyor

Gölbaşı Belediyesi'nin her mahalleye kültür merkezi projesi kapsamında Hacımuratlı Mahallesi'ne yaptırdığı 9. kültür merkezi de hizmete açılıyor.

Giriş Tarihi: 23.1.2014 11:56
Kültür merkezi, 25 Ocak 2014 Cumartesi günü Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı tarafından saat 12.30'da törenle hizmete açılacak.
Gölbaşı Belediye Başkanı Odabaşı, her mahalleyi kültür merkezine kavuşturma hedefinde adım adım sona geldiklerini belirterek, 'Yeni kültür merkezlerinin temelini atarken tamamlananların hizmete açılışını gerçekleştiriyoruz. Sıra Hacımuratlı Kültür Merkezi'nin açılışına geldi. İnşallah hep beraber kültür merkezinin açılışını yapacağız ve daha sonra birlikte yemek yiyeceğiz. Kültür merkezimiz, Hacımuratlı hemşehrilerimize ve Gölbaşı'mıza hayırlı olsun' dedi.

Tek katlı olarak yapılan Hacımuratlı Kültür Merkezi'nin 275 metrekarelik kullanım alanı içerisinde 18 metrekarelik muhtar odası, 25 metrekarelik mutfak, 10 metrekarelik gelin odası olmak üzere toplam 14 metrekarelik WC'ler, 40 metrekarelik taş avlu ve 150 metrekarelik çok amaçlı salon bulunuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gölbaşı'nın 9. kültür merkezi de açılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN