Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Uyuşturucuyu bıraktı ailesiyle kucaklaştı

Uyuşturucu bağımlısı Erkan Muratoğlu ailesinin kendisini terk etmesi üzerine başladığı tedaviyle yeniden hayat buldu. Muratoğlu, eşi ve kızıyla özlem giderdi

Giriş Tarihi: 27.1.2014
Yuvasını ve ailesini, kullandığı uyuşturucudan dolayı dağıtan Erkan Muratoğlu, Uyuşturucu ile Mücadele Federasyonu'nun (UBAM) başlattığı ilaçsız tedavi yöntemi ile bir ayda bağımlılıktan kurtuldu. Ailesine yeniden kavuşan Muratoğlu, dağıttığı yuvasını tekrar kurmanın derdine düştü. Kızı dünyaya geldikten sonra ilk kez "ayık kafa" ile ona sarıldığını belirten Muratoğlu, "Bundan sonra eşimle ve kızımla ilgileneceğim" dedi.

MERAKININ ESİRİ OLDU

Uyuşturucuya 3 yıl önce arkadaş ortamında başladığını anlatan Muratoğlu, kendisine bir şey olmayacağını sandığını ancak sadece iki kez kullandıktan sonra uyuşturucu bağımlısı haline geldiğini ifade etti. Muratoğlu, bağımlılık sürecini şöyle anlattı: "Daha sonra, uyuşturucuyu bırakmaya çalıştım olmadı, başaramadım. Arkadaşlarıma sordum, uyuşturucudan olduğunu söyledi. Titreme, vücudumda ağrı gibi birçok problemle karşı karşıya kaldım. Meraktan dolayı başladım, onun esiri oldum."

EŞİ DE TERK ETTİ

Muratoğlu, yeni evlendiği eşi Gözde Nur Muratoğlu ile de şiddetli kavgaya başlar. Evinin nafakasından kestiğini her fırsatta bağımlısı olduğu uyuşturucu için kullanır. Evlenirken aldığı eşyaları, eşinin takılarını hep bu uğurda heba eder. Eşi Gözde Nur, kızını da yanına alarak kendisinden ayrılır. Hayat arkadaşının da kendisini terk edişiyle beyninde bir kıvılcımın çakar.

BİR AY İÇİNDE KURTULDU
Artık, bu illetten kurtulması gerektiğini anlayan Muratoğlu, internetten Ankara'da faaliyet gösteren Uyuşturucu ile Mücadele Federasyonu'nun (UBAM) ilaçsız tedavi ettiğini öğrenir. Vakit geçirmeden UBAM'ın kapısını çalar. Kendisini samimiyetle karşılayan Federasyon Başkanı Dila Tezemir ve yardımcısı İsmail Karakaş'ın 1 ay öce başlattığı tedavi sonucunda hayatını karartan uyuşturucu illetinden kurtulur.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uyuşturucuyu bıraktı ailesiyle kucaklaştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN