Otelcilikten ulusal başarı

1961'den bugüne yetiştirdiği öğrencilerle Türkiye'de turizmin kalitesini arttıran Ankara Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, aldığı madalyalarla Başkent'in gururu oldu

Giriş Tarihi: 30.1.2014
Ankara Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi'nin 12'nci sınıf Mutfak Bölümü öğrencilerinden Sinem Çelik, Gazi Türkmen ve Ali Eren Dönmez katıldığı ulusal ve yöresel yemek yarışmasında 2 gümüş, 2 bronz madalya kazandı. Okul Müdürü Ali Altuntaş, eğitime 1961 yılında başlayan Ankara Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi'nin, Türkiye'de hizmet kalitesini yükselttiğini belirterek, bu ününü yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda da ispatladığını söyledi.

YURT DIŞI İMKANI

Okulun başarıda daha ileri gitmesi için çok sayıda projeleri olduğunu kaydeden Altuntaş, "Öğrencilerimizin almış olduğu mesleki eğitimi AB standartlarına taşımak için AB Ulusal Ajansı'nın Leonardo Da Vinci projesi kapsamında yurt dışında staj olanağı sağlıyoruz. İlk kez İngiltere'de başladığımız yurt dışında beceri eğitimini bu yıl Almanya'ya göndereceğimiz öğrencilerimizle devam ettireceğiz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Otelcilikten ulusal başarı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN