Berberin maskotu

Giriş Tarihi: 1.2.2014

Sadık Doyran isimli berber, dükkanında müşterilerini maymun ile karşılıyor. Albay isimli maymun ise müşterilerden ilgi görüyor

Başkent'te berberlik yapan Sadık Doyran'ın dükkanındaki maymun müşterilerin ilgi odağı oldu. Kayaş Caddesi üzerindeki dükkanında müşterilerini tıraş eden Doyran, bir yandan da maymunuyla ilgileniyor. 4 ay önce "Örümcek Vervet" cinsi maymun aldığını ve eğitmeye çalıştığını söyleyen Doyran, hayvana Albay ismini koyduğunu söyledi.

ALBAY ÇOCUK GİBİ
Maymuna müşterilerin yoğun ilgi gösterdiğini ve olumlu tepkiler aldığını açıklayan berber, "Maymun için özel olarak kıyafet diktirdim. Tıraş olmaya gelen müşteriler Albay ile yakından ilgileniyor. Müşterilerini tıraş ederken adeta bir 'çırak' gibi Albay yanımda bulunuyor. Albay çocuk gibi. Hem de çok uysal. Herkese kendisini sevdiriyor" dedi.

MUTLU EDİYOR

Tıraş olmak için berbere gelen bir müşteri ise duygularını şöyle ifade etti: "Daha önce hiç berberde maymun görmedik. Albay isimli maymunu çok seviyoruz. Tıraş olurken aynı zamanda onunla eğleniyoruz. Albay, kısa bir sürede insanlarla yakınlaştı. Onunla oynamak, zaman geçirmek bizi mutlu ediyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Berberin maskotu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN