Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çankaya'da Barış Aydın coşkusu

AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Barış Aydın, "Bahanelerle, çözüm ortaya koymaktan uzak ve yerinde sayan bir anlayışla yönetilen Çankaya'da değişimi sağlamak için elimi taşın

Giriş Tarihi: 15.2.2014
AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Barış Aydın, 25 yıldır Çankayalılar'a götürülmeyen belediyecilik hizmetlerini sıkı bir çalışmayla iki yıl içinde tamamlayacağını belirterek, "Bahanelerle, çözüm ortaya koymaktan uzak ve yerinde sayan bir anlayışla yönetilen Çankaya'da değişimi sağlamak için elimi taşın altına koydum" diye konuştu.

ÇÖZÜM ODAKLI
Gittiği her yerde büyük coşkuyla karşılanan Aydın, muhtar, esnaf ve sivil toplum kuruluşları (STK) buluşmasında, sorunları dinleyerek, çözüm odaklı projeler hakkında bilgi verdi. Bahçelievler Mahallesi'nde yaklaşık 20 muhtarla bir araya gelen Aydın, "Çankaya'da kronikleşmiş sorunların çözümü noktasında ilçe ya da büyükşehir belediyesi ayrımı yapmadan hizmeti vatandaşımızın ayağına getireceğiz" dedi.

İLÇEDE SORUN BİTECEK
İnşat Müteahhitleri Konfederasyonu ile Genç Girişim ve Yönetişim Derneği üyeleriyle de bir araya gelen Barış Aydın, şöyle konuştu: "STK'larda yıllardan beri görev yapıyorum. Çankaya'nın sorunlarını tek tek tespit ederek çözümlerine yönelik çalışmalar yürüttük. Çankaya'nın hangi sokağında ne sorun olduğunu, hangi noktanın hangi hizmetten mahrum kaldığını biliyoruz. İlçemizi bu sorunlardan arındıracağız."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çankaya'da Barış Aydın coşkusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN