Türkiye'nin en iyi haber sitesi

6 bin Altındağlı'yla seçim startını verdi

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, Karapürçek'te düzenlediği törenle seçim çalışmalarına başladı. Törene 6 bin Altındağlı katıldı

Giriş Tarihi: 25.2.2014
Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, 30 Mart'ta yapılacak yerel seçimler için yürüteceği çalışmalara törenle başladı. Karapürçek Kapalı Spor Salonu'nda yapılan törene yaklaşık 6 bin Altındağlı katıldı. Belediye Başkanı Tiryaki, her adımda Altındağ'ı ve Altındağlılar'ı daha ileri taşımayı hedeflediklerini söyledi.

"BU YOLA BAŞ KOYDUK"
Mahalleleri tek tek sayarak, yediden yetmişe tüm Altındağlılara kucak dolusu sevgi ve selam gönderdiğini ifade eden Tiryaki, "Nefes alamayan, müteahhitlerin unuttuğu, imar sorunu olan, sosyal donatı alanları bulunmayan Altındağ için yıllardır tapusunu alamayan, çile çeken Altındağlılar için bu yola baş koyduk. El ele bu zorlu yollarda yürümeye devam edeceğiz" dedi.

'GÜNEŞ AYNI ISITACAK'
Ezber bozduklarını, tabuları yıktıklarını ifade eden Veysel Tiryaki, ortaya konan başarıların altında emek ve samimiyet olduğunu kaydetti. Başkan Tiryaki, hiçbir zaman ayrımcılık yapmadıklarının altını çizerek "Güneş, Altındağ'ın her karesini aynı derecede ısıtacak" diye konuştu. Günü kurtaran değil geleceği kurtaran projeler üretmek istediklerini söyleyen Tiryaki, Altındağ'da yapılaşmanın önündeki engelleri kaldırdıklarını, çarpık yapılaşmayla mücadele ettiklerini ve ilçede imar sorununu çözdüklerini vurguladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
6 bin Altındağlı'yla seçim startını verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN