Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Benim için de iki kaset yaftaladılar

Giriş Tarihi: 28.2.2014

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, kaset iddiaları için "Evet o ses benim. Ancak makaslamalar hariç" dedi

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, bir televizyon kanalında katıldığı programda gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. 1071 Malazgirt Bulvarı'nın açılışında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan hakkında bir konuşma yaptığını hatırlatan Gökçek, "Konuşmanın ardından hemen iki kaset de benim için salladılar. İnkar etmiyorum o ses benim. Ama aradaki makaslamalar hariç. İşlerine gelmeyen yerleri kesmişler" dedi.

"KONUŞMALAR MAKASLANMIŞ"
CHP'nin afişlerini sansürledikleri yönündeki iddiaları yanıtlayan Gökçek, "Sansürlediğimiz yok. Olay şu; ilgili firma, seçim öncesi siyasi bir afiş olacağı için kendi aralarında hukuki olup olmayacağı konusunda tartışmış. Sonra bize de sormuşlar. Bize de sorulunca, ben de bunu Mustafa ile karşılıklı bir diyalog olarak konuştum. O hukuk kısımlarını, tartışma kısımlarını tamamen makaslayıp çıkarmışlar. Oraları söylemiyorlar. Yani bunda ne var şimdi, cinayet mi işliyorum" diye konuştu.

"ÇAYYOLU HİZMET ALMIYOR "

Yapımı süren Çayyolu ve Keçiören metro hatlarıyla ilgili bilgi veren Gökçek, Çayyolu'nda yapılan hizmetlerin ideolojik nedenlerden dolayı oy olarak geri dönmediğini belirtti. Gökçek, "Çayyolu-Kızılay metro hattını 10 Mart'tan sonra açacağız. Keçiören metrosu da yılsonu itibariyle tamamlanacak. Çayyolu'na yaptığımız hizmetlerden dolayı bir oy beklentimiz yok. Oradaki vatandaşlarımızın ciddi bir kısmı, olaylara tamamen ideoloji bakıyorlar" dedi.

MAMAK'TA SHOWROOMUN TEMELİ ATILDI
Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Mamak'ta bir dizi etkinliklere katıldı. Gökçek ilk olarak Yeşilbayır ve Başak Mahalleleri AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezleri'nin açılışını yaptı. Ardından Yeni Mamak Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yapılacak showroomun temel atma törenine katılan Gökçek, "32 bin 47 metrekarelik alanda inşa edilecek showroom, Siteler'in vitrini olacak ve 8 ayda bitecek" dedi. Siteler Mobilyacılar ve Lakeciler Odası Başkanı Hüseyin Taklacı da Gökçek'e teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Benim için de iki kaset yaftaladılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN