Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sorunları en iyi biz biliyoruz

Çukurambar'da apartman görevlisi Nurdagül Kayım, muhtarlık için adaylığını açıkladı. Bölgedeki kapıcılar ise aza olmak için sıraya girdi

7 yıldır Çukurambar'da apartman görevlisi olarak çalışan Nurdagül Kayım, mahalle muhtarlığına talip oldu. Kayım'a bölgedeki diğer apartman görevlileri de destek çıktı. Muhtar azası olmak için sıraya giren hizmet neferleri "Mahalleyi bizden iyi kimse tanıyamaz" diyerek tüm apartman görevlileriyle birlik olacaklarını söyledi. Hem apartman sakinlerinden hem de bölgedeki diğer meslektaşlarından destek alan Kayım'ın aza listesinde de çevre apartmanların görevlileri var. Muhtar adayı, çok sayıda milletvekiline ev sahipliği yapan bölgede kendilerini aşan sorunları rahatlıkla onlara ileteceklerini de belirtti.

BİZ YARDIMA KOŞUYORUZ
Mahalleyi iyi tanıdıklarını belirten Kayım, "Apartman sakinlerinin her ihtiyacında yardıma koşan bizler oluyoruz. Bunu büyüterek mahallenin ihtiyaçlarına da cevap vermek istedik" diye konuştu. Mahallenin eksiklerinin farkında olduklarını anlatan apartman görevlileri, bölgedeki tüm meslektaşlarıyla irtibat halinde olacaklarını ifade etti.

BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Kızılırmak Mahallesi'nin en büyük sorunlarından birinin sokakta başıboş dolaşan köpekler olduğunu dile getiren Kayım, "Bu hayvanların yakalanması ve kısırlaştırılıp barınağa teslim edilmesi noktasında belediye ile işbirliği yapmayı planlıyoruz. Ayrıca mahallemizde 100'e yakın apartman görevlisi bulunuyor. Bunların hepsiyle iletişim içinde olup, mahalleyi hep beraber yöneteceğiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sorunları en iyi biz biliyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN