AK Parti'ye geçtiler

Giriş Tarihi: 17.3.2014

Mamak'ta ikamet eden Halitli Köyü'nden 800 MHP'li AK Parti saflarına geçti. Mamak Belediye Başkanı Akgül, 20 kişiye temsili olarak rozet taktı

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Boğaziçi Mahallesi'nde Kırıkkale'nin Delice ilçesine bağlı Halitli Köyü Derneği'nce düzenlenen toplantıya katıldı. Kayapa Düğün Salonu'ndaki toplantıda Mamak'ta ikamet eden Halitli Köyü'nden 800 MHP'li AK Parti saflarına geçti. Partiye üye olan 800 kişiden 20'sine Akgül tarafından temsili olarak rozetleri takıldı.

'KİMSEYİ ÖTEKİLEŞTİRMEDİK'
Dernek Başkanı İrfan Karataş, dernek yönetimi ve çok sayıda vatandaşın katıldığı toplantıda konuşan Akgül, "Daima Millet Daima Hizmet" sloganıyla yola çıkarak 5 yılda kimseyi ötekileştirmediklerini ve herkese eşit hizmet ettiklerini belirtti. Akgül, "31 Mart sabahı rozetimi çıkartarak kaldığımız yerden hizmete devam edeceğiz" dedi.

"HİZMETK AR OLACAĞIZ"

AK Parti rozetini takan hemşehrilerine "Hoş geldiniz" diyen Akgül, "Buraya gönülleri birleştirmek için geldik. Her siyasi görüşe saygılıyız. Birlik ve beraberliğimiz şüphesiz ki en büyük gücümüz. İlçenin geleceğinde söz sahibi olmak için buradasınız. Kimseyi ayrıştırmadan, birbirimize siyaset uğruna engeller oluşturmadan tek vücut olacağız ve sizlerin de desteğiyle Mamak'ta tekrar yönetime yürüyeceğiz. Mamak'ın efendisi değil, hizmetkarı olmaya talibiz" diye konuştu.

'ÇALIŞANIN YANINDAYIZ'
Mamak'ta çalışana oy vereceklerini belirten Dernek Başkanı Karataş ise bugüne kadar Akgül'ün Mamak'ta büyük hizmetler gerçekleştirdiğini ve 30 Mart'tan sonra da ilçeye hizmetlerinin çok daha fazla olacağına inandıklarını söyledi. Karataş, AK Parti çatısı altında birleşerek partinin bu yerel seçimlerde de başarılı olması için çalışacaklarını dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti'ye geçtiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN