Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adem Ceylan projelerini anlattı

Giriş Tarihi: 21.3.2014

AK Parti Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Adem Ceylan, projelerinin lansmanını yaparak, "Yenimahalle'yi bu projelerle ayağa kaldıracağız" dedi

AK Parti Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Adem Ceylan, Crowne Plaza'da düzenlediği toplantıda projelerini tanıttı. Toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek ve davetliler katıldı. Programın açılış konuşmasını yapan Kapusuz, AK Parti Yenimahalle Başkan Adayı Ceylan'ın Yenimahalle'ye hizmet etmek için hazır olduğunu ifade etti. AK Parti Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Adem Ceylan, seçim çalışmalarına başladıktan sonra Yenimahalle'nin hizmet fakiri olduğunu gördüğünü, üçüncü büyük ilçe olmasına rağmen kaynaklarının iyi kullanılmadığını söyledi.

DEMETEVLER DÖNÜŞECEK
30 Mart'ta seçilmesi durumunda uygulamaya koyacağı projeler hakkında bilgi veren Ceylan, Yenimahalle ve Ankara'nın en sorunlu bölgelerinden Demetevler için "Yenimahallem Dönüşüm Projesi"ni hazırladıklarını açıkladı. Ceylan, bu projeyle Başkent'in en sorunlu alanlarından birinde sağlıklı modern konut ve yaşam alanları inşa edip Demetevler'in çehresini değiştireceklerine değindi.

SEYİR TERASI PROJESİ
'Seyir Kule ve Alışveriş Merkezi Projesi' ile Ankaralılar'ı seyir terasına kavuşturacaklarını anlatan Adem Ceylan, "Televizyon vericilerinin olduğu yere ilçemize doğal güzelliklerinin 360 derece izlenebileceği seyir terası ve alışveriş merkezi inşa edeceğiz. Ankara Çayı'nın ilçemizden geçen kısmını ilgili bakanlıklarla ıslah edip rekreasyon alanına dönüştüreceğiz" diye konuştu.

İLÇENİN ZİYAN OLAN 5 YILI
AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek ise AK Parti Yenimahalle Belediye Başkanı Adem Ceylan'ın İl Özel İdaresi Başkanlığı yaptığı 8 yılda başarılı işlerin altına imza attığını söyledi. Yenimahalle'nin kayıp bir 5 yıl yaşadığını öne süren İpek, "Yenimahalle'nin geliri Altındağ'dan ve Keçiören'den fazla. Ancak buna rağmen ortaya konulan doğru düzgün bir eser yok" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adem Ceylan projelerini anlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN