Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şentepe dönüşüyor

Yenimahalle Belediyesi, Şentepe'de televizyon vericilerini kaldırarak, bölgede Çamlıca modelini uygulayacak

Giriş Tarihi: 22.3.2014
Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Şentepe'de bulunan televizyon vericilerini kaldırılarak, bölgede Çamlıca modelinin uygulanacağı 3 etaplık projenin 1. etabının açılışını gerçekleştirdi. Şentepeliler'in yoğun katılımıyla düzenlenen açılışa Yaşar'ın yanı sıra CHP İl Başkanı Zeki Alçın, Yenimahalle İlçe Başkanı Ali Buçan, Yenimahalle Belediyesi Başkan Vekili Müslüm Ertekin, Başkan Yarımcıları Erhan Aras ve Başar Bal katıldı.

BİZE NASİP OLDU

Tepekule'nin Başkent'in yeni simgesi olacağını ve Ankara'ya turistik açıdan çok şey kazandıracağını belirten Yaşar, "Seçimlere giderken her belediye başkanının Yenimahalle halkına söz verip bir türlü kazma vuramadığı bu bölgede, televizyon vericilerini kaldırıp, 200'e yakın gecekondunun yerine bu dev projeyi gerçekleştirmek bizlere nasip oldu" dedi.

BORCUM OLMADI

Yenimahalle Belediyesi'ni güçlü bir belediye haline getirdiklerini söyleyen Yaşar, "5 yılda yaptıklarımın hesabını verdim ve yapacaklarımı da söyledim. Yenimahallemiz 64 yıllık bir ilçe. 60 yılda yapılanları biz 5 yılda yaptık. Ben göreve geldiğimde Yenimahalle Belediyesi'nin borçlu olduğunu biliyordum. Büyükşehir'e ya da başka bir kuruma hiçbir zaman borcum olmadı" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şentepe dönüşüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN