Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Bağlum'un imar sorunu çözülecek'

Bağlum Seçim Koordinasyon Merkezi'ni ziyaret eden Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, ilçenin imar sorununu yakında çözeceklerini söyledi

Giriş Tarihi: 24.3.2014
Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın danışmanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, AK Parti Ankara Milletvekili Cevdet Erdöl, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz ve AK Parti Keçiören İlçe Başkanı Bülent Yağmur'la birlikte Bağlum Seçim Koordinasyon Merkezi'ni ziyaret etti. 30 Mart'ta milletin önüne gelecek sandıkta milli iradenin tecelli edeceğini vurgulayan Ak, "2009'dan bugüne Bağlum'da birçok hizmet gerçekleştirdik" dedi.

MERKEZ SÖZÜ VERDİ

Ak, Bağlum'un en büyük sorunu imar ile ilgili son aşamaya geldiklerini, önümüzdeki dönem Bağlum'da üniversite öğrencilerinin de faydalanacağı bir kültür merkezi açacaklarını ifade etti.

'BAĞLUM KALEMİZ'
Salih Kapusuz ise Keçiören Belediyesi'nin Bağlum'a çok güzel hizmetler yaptığını, seçimlerden sonra da her alanda proje ve hizmetlerin devam edeceğini ifade etti. Bazılarının kendisini acındırarak oy istediğini dile getiren Kapusuz, "Biz lafa değil hizmete bakarız. Melih Bey ve Mustafa Bey beş yıldır sizlere hizmet ediyor ama ben biliyorum ki Bağlum AK Parti'nin kalesidir. Bu sandıkta milli mücadele mi yoksa küresel mücadele mi kazanacak?" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Bağlum'un imar sorunu çözülecek'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN