Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çankaya'da karanlıklar aydınlığa dönüşecek

AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Barış Aydın, seçmenlerden projelere bakarak oy vermelerini isteyerek, "Her seçmen oyunun kıymetini çok iyi bilmeli" diye konuştu

Giriş Tarihi: 27.3.2014
Projeleri ile yurt genelinde ilgi odağı olan AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Barış Aydın, seçmenlerden adaylara ve projelerine bakarak oy vermelerini istedi. Çankaya'da karanlıkların aydınlığa dönüşebilmesi için her seçmenin, oyunun kıymetini bilerek hareket etmesi gerektiğini söyleyen Aydın, "Yerel yönetimler siyasi güç kazanmak için değil, hizmet içindir" dedi.

"PROJERİ İNCELEYİN"
Sıkıntıların çözümünü ideolojilerin değil projelerin bulacağını vurgulayan Aydın, "Bu sebeple tüm seçmenlerden ricam, adayların projelerini incelemeleri, vizyonlarına, birikimlerine, deneyimlerine güvenerek bilinçli oy kullanmalarıdır" diye konuştu. Oy vermenin bir vatandaşlık görevi olduğuna işaret eden Aydın, "Bu seçimde ideolojinin değil şehirlerimizin geleceğinin kazanmasını ümit ediyorum. Halkımız hak ettiği hizmete oyları ile ulaşacaktır" ifadelerini kullandı.

'OYUMUZA SAHİP ÇIKMALIYIZ'
Barış Aydın, sözlerini şöyle sürdürdü: "Katılımcı demokrasinin sürdürebilirliği ancak vatandaşların haklarına sahip çıkması ile mümkün olabilir. Oylarınızla yaşadığınız şehrin standartlarını seçme hakkına sahipken bu hakkı kullanmamak, başka insanların seçimlerine razı olmaktır. Sonuç bir oyla bile değişebilir ve siz seçtiğiniz standartlara sahip olabilirsiniz. Biz bir kişi ile yeniden var olabilen bir vatanın evlatlarıyız. Tüm bunları hatırlamalı ve vicdani bir sorumluluk duyarak oyumuza sahip çıkmalıyız."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çankaya'da karanlıklar aydınlığa dönüşecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN