Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ödemiş 'sticker'lı saldırı için şikayette bulundu

Şahsına yönelik hakaret içeren ifadelerin yer aldığı stickerlarla ilgili konuşan Bekir Ödemiş, saldırıyı "antidemokratik" olarak nitelendirdi

Giriş Tarihi: 27.3.2014
DSP Çankaya Belediye Başkan Adayı Bekir Ödemiş, Tunalı Hilmi Caddesi gibi Çankaya'nın muhtelif yerlerinde şahsına yönelik hakaret dolu ifadeler içeren stickerların yapıştırılmasıyla ilgili basın açıklaması yaptı. Ödemiş, olayla ilgili suç duyurusunda bulunarak faillerin bulunup cezalandırılmasını istediklerini söyledi.

"ÇİRKİN VE ANTİDE MOKRATİK "

Stickerlarda yazılı olan ifadelerin şahsıyla ilgili olmadığını ve seçmenleri yanıltma amacı taşıdığını ifade eden Ödemiş, "Olayla ilgili Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na ve Çankaya İlçe Seçim Kurulu'na tarafımızca suç duyurusunda bulunularak gerçek faillerin tespit edilip cezalandırılmasını talep ettik. Seçimin son günlerine yaklaştığımız bu dönemde yapılan bu çirkin ve antidemokratik propagandayı kınıyor, demokrasiye ve halkımıza olan inancımızı yitirmeden hizmet yolunda, dürüst, ilkeli çalışmalarımızı sürdürme kararlılığımızı değerli Çankaya halkımızla paylaşıyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ödemiş 'sticker'lı saldırı için şikayette bulundu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN