El emekleri görücüye çıktı

Yenimahalle Belediyesi YENİMEK Meydan Kurs Merkezi kursiyerlerinin çeşitli dallarda ortaya çıkarttıkları ürünleri, Meydan AVM'de görücüye çıktı

Giriş Tarihi: 18.5.2014
Yenimahalle Belediyesi YENİMEK kursiyerlerinin bir yıl boyunca profesyonel hocalardan eğitim aldıktan sonra heykel, resim, tel kırma, takı, makine nakışı, mefruşat, rolyef, 3 boyutlu resim, ahşap gibi çeşitli dallarda hazırladıkları ürünler, Meydan AVM'de beğeniye sunuldu. Serginin açılışını Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar yaptı.

HER YIL BÜYÜDÜ
Açılışın ardından sergiyi gezerek çalışmaları yakından inceleyen Yaşar, "Yenimahalle Belediyesi olarak YENİMEK kurslarına büyük önem verdik. Hem meslek edindirme kursları ile vatandaşlarımızı iş sahibi yapmak hem de boş zamanlarını değerlendirmek amacıyla hobi kursları açarak Yenimahalleli hemşerilerimize destek olmayı hedefledik. Her geçen sene kurslarımız çoğaldı, büyüdü" dedi.

BİRÇOK BRANŞ VAR
YENİMEK kursları, 200'e yakın uzman eğitmen kadrosu ile 12 merkezde eğitim vermeye devam ediyor. Toplam 87 branşta eğitimin verildiği kurslarda bilişim teknolojilerinden dil eğitimine, gösteri sanatlarından müzik eğitimine, el sanatlarından bahçeciliğe, güzellik ve saç bakımından muhasebe eğitimine kadar her türlü branş yer alıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
El emekleri görücüye çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN