Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başarılı öğrencilere tatil Büyükşehir'den

Giriş Tarihi: 29.5.2014

Takdir ve teşekkür alan öğrencilere, Büyükşehir Belediyesi, Akçay Eğitim ve Dinlenme Tesisleri'nde ücretsiz tatil imkanı sunuyor

Büyükşehir Belediyesi, "Başarı Sizden Tatil Bizden" sloganı ile bu yıl da başarılı öğrencilere tatil hediyesi veriyor. Akçay yaz kampı olarak bilinen Altınoluk Eğitim ve Dinlenme Tesisleri, başarılı öğrencilere tatil keyfi yaşatmak için misafirlerini bekliyor. Kampa, ilköğretim 5, 6, 7 ve 8. sınıfı bitiren öğrenciler katılabiliyor.

14 HAZİRAN'DA BAŞLAYACAK

Beş yıldızlı otel konforunda hizmet veren Altınoluk'taki Eğitim ve Dinlenme Tesisleri, bu yıl yeni konuklarını ağırlayacak. Okullarında başarılı olan öğrenciler ile Yaşlılar Hizmet Merkezi ve Engelliler Rehabilitasyon Merkezi üyeleri 14 Haziran'dan itibaren yaz kampında tatil yapmaya başlayacak. Kamp süresi içinde Çanakkale - Gelibolu`daki şehitliklere, Akçay, Edremit, Ayvalık ve Asos`a ziyaretler düzenlenecek.

BAŞVURU BELEDİYE BİNASINA

Altınoluk Eğitim ve Dinlenme Tesisleri'nde sunulan imkandan yararlanmak isteyen öğrenciler, 2. döneme ait karne, takdir veya teşekkür belgesinin aslı ile fotokopileri, veli ve öğrencinin nüfus cüzdanı fotokopisi (aslı ile birlikte), fakirlik ilmühaberi ve 1 adet fotoğraf ile Büyükşehir Belediye Binası Halkla İlişkiler bölümündeki sosyal hizmetler bankosuna başvuru yapabilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başarılı öğrencilere tatil Büyükşehir'den
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN