Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Keçiören'de asfalt çalışmaları başladı

Giriş Tarihi: 29.5.2014

Keçiören Belediyesi, havaların ısınmasıyla, kış aylarında bozulan asfalt ve yolları yenileme çalışmalarını başlattı

Altyapı çalışmalarıyla cadde ve sokakların çehresini değiştiren Keçiören Belediyesi, vatandaşları temiz ve kullanışlı yollara kavuşturuyor. Ayvalı Mahallesi Pelityaprağı Sokak'ta asfalt serim çalışmasını tamamlayan belediye ekipleri, Güldikeni Sokak'ta asfalt serimine başladı. Kanuni Mahallesi 944. Sokak'ta yol iyileştirme çalışması yapılırken, Atapark Mahallesi Hakim Sokak'ta yol genişletme, Pınarbaşı Mahallesi 4. Sokak'ta ise tretuvar yapım çalışmaları hızla devam ediyor.

"ÖNCELİKLİ OLAN ALTYAPI"
Keçiören'in hızlı büyüyen bir ilçe olduğunu vurgulayan Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, "Altyapının yetersiz kaldığı bir kentte sağlıklı bir kentleşmeden de söz etmek mümkün değildir. Bu gelişme ve büyümeyi de dikkate alarak Keçiören Belediyesi olarak altyapı hizmetlerine öncelik veriyoruz. Amacımız Keçiören'de altyapı problemlerini en aza indirmektir" dedi.

1.5 MİLYON TON ASFALT

Türkiye'nin en büyük ilçesi Keçiören'in 3 bini aşkın cadde ve sokağıyla da çok büyük bir metropol olduğuna dikkat çeken Başkan Ak, geçmiş yılların da birikimiyle ilçede ciddi bir asfalt sıkıntısı yaşandığını hatırlattı. Ak, "Keçiören'in genelinde birçok asfaltta ciddi yıpranmalar meydana gelmiş, sadece yama çalışmalarıyla giderilmek istenen bu sıkıntı geçen yıllar itibariyle had safhaya ulaşmıştı. Bunu dikkate alarak büyük bir asfalt seferberliği başlattık ve ilçemize dört yılda 1 milyon 556 bin 720 ton asfalt serdik" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Keçiören'de asfalt çalışmaları başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN