Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Keçiören, 35 bin kişiye aile danışmanlığı yaptı

Giriş Tarihi: 1.6.2014

Keçiören Belediyesi'nce açılan "Aile Eğitim Merkezi"nde verilen aile danışmanlık hizmeti vatandaşlardan ilgi görüyor. Merkezde bugüne kadar 35 bin kişiye hizmet sunuldu

Ailelerin yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla Keçiören Belediyesi tarafından Türkiye'de ilk kez açılan Aile Eğitim Merkezi'nde ücretsiz danışmanlık ve seminer hizmetleri veriliyor. Ücretsiz evlilik ve annebaba okulunun da yer aldığı merkezden yararlanmak isteyen Keçiörenliler telefonla veya şahsen merkeze başvurarak randevu alıyor.

"SEVGİ VE SAYGI ESAS OLMALI"
Birbirine sevgi ve saygı duyan aile bireylerinin oluşturduğu toplumların ayakta kalabileceği ilkesinden yola çıkan Keçiören Belediyesi, kurduğu Aile Eğitim Merkezi ile ailelerin refahını ve huzurunu artırmaya, onlara her açıdan katkı sunmaya yönelik danışmanlık ve seminer hizmetleri veriyor. Başvuranlar, haklarında kısa bir bilgi alınmasının ardından gerekli alana yönlendiriliyor. Özellikle okul ve kış sezonunda danışmanlıklar daha yoğun talep görüyor. Haftada ortalama 6-8 seans danışmanlık hizmeti verilirken, seanslar uzman danışman tarafından ailelerin takibi yapılacak şekilde planlanıyor. Merkezde bugüne kadar 35 bin kişiye seminer hizmeti sunuldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Keçiören, 35 bin kişiye aile danışmanlığı yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN