Toptancı Hal'de büyük temizlik

9 araç ve 50 kişiden oluşan ekibin görev aldığı Toptancı Hal'deki temizlikte 100 ton soğuk, 8 ton sıcak su, 500 kilo dezenfekte ilacı kullanıldı

Giriş Tarihi: 1.6.2014
Başkent'in yaş sebze meyve ihtiyacının toptan dağıtım ve satış yeri olan Büyükşehir Belediyesi Toptancı Hal, İşletme ve İştirakler Daire Başkanlığı, Kent Estetiği Daire Başkanlığı ve Fen İşleri Daire Başkanlığı'nın ortaklaşa çalışmasıyla baştan sona temizlendi. 3 tanker, 1 sıcak su aracı, 1 dezenfekte aracı, 1 ön süpürge aracı ve 3 adet vakumlu süpürge aracının kullanıldığı temizlikte, 50 kişilik ekip görev yaptı.

ÇÜRÜK MEYVE ATIKLARI TOPLANDI
Temizlik sırasında yaklaşık 100 ton soğuk su, 8 ton sıcak su, 500 kilogram dezenfekte ilacı, 250 kilogram koku giderici, 1 ton ağır kir çözücü, 100 kilogram sabun kullanıldı. Toptancı Hal'de 194 adet yaş sebze meyve iş yeri, 14 adet balık tahsis yeri, 1 adet soğuk hava deposu bulunduğunu belirten yetkililer, yapılan çalışmayla halin iç ve dış alanlarının temizlendiğini, dükkan önlerindeki çöp ve atıklar ile çürüğe ayrılan meyve ve sebze atıklarının toplandığını açıkladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Toptancı Hal'de büyük temizlik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN