Türkiye'nin en iyi haber sitesi

5 yıldızlı oteli geride bıraktı

Esenboğa Havalimanı CIP bölümü, yepyeni yüzü ve yeni ismi "Lounge Ankara" ile tekrar hizmete girdi. Genişletilen bölüm, 5 yıldızlı otelleri geride bırakacak konfora kavuştu

Tadilat çalışmaları nedeniyle 50 gün önce kapatılan Esenboğa Havalimanı CIP bölümü, yepyeni yüzüyle tekrar hizmete girdi. İsmi Lounge Ankara olarak değiştirilen bölüm, 5 yıldızlı otelleri geride bırakacak konfora sahip oldu. İki ayrı salonda hizmet vermeye başlayan Lounge Ankara'nın tadilatında görsellik ve yolcuların tüm ihtiyaçları göz önünde bulunduruldu. 110 kişilik kapasiteyle hizmet veren Esenboğa Havalimanı CIP bölümü, 50 günlük genişleme ve tadilat çalışmalarının ardından tekrar hizmete girdi. Aynı anda 250 kişiye hizmet verebilecek kapasiteye kavuşan ve tamamen yenilenen tasarımıyla yolcularla buluşan bölümde tüm detaylar düşünüldü. Check-in ve satış kontuar sayısı ise 4'den 6'ya çıkarıldı.

Tüm detaylar düşünüldü
Clasic Plus ve Elite Plus olarak iki ayrı bölüme sahip olan Lounge Ankara'da bu bölümler için oluşturulan Elite Lounge ve Business Lounge isimli iki farklı salon bulunuyor. 5 yıldızlı otelleri geride bırakacak konforda dizayn edilen bekleme salonlarında sınırsız ikram sunulurken, bölümde toplantı salonu, engelli odası, duş, internet erişimi ve mescit de yenilenen yüzleriyle yolculara hizmet vermeye başladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
5 yıldızlı oteli geride bıraktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN