Minik Arılılar'dan yılsonu gösterisi

Giriş Tarihi: 14.6.2014
Yetenekli Arılılar, hünerlerini sahneledi. Eğitim- öğretimde 30 yılı geride bırakan Özel Arı Okulları'nda eğitim gören öğrenciler, "Soyu tükenmekte olan canlılar" ile ilgili yılsonu etkinliğine ev sahipliği yaptı. Önokul'a devam eden 3,4,5 ve 6 yaş grubundaki minik Arılılar, birbirinden güzel gösterilere ev sahipliği yaptı. Arı Anadolu Lisesi Konferans Salonu'nda gerçekleşen etkinliğe birçok veli katılarak, çocuklarının performansını izleme fırsatı buldu.

MESLEK TANITTILAR

Program, Arı Önokul 3 yaş "Miniler Grubu"nun "Meslekler Defilesi" ile başladı. Öğrenciler, madenci, sağlık görevlisi, denizci, itfaiyeci, gazeteci olarak izleyenlerin karşısına çıktı. Müzik eşliğinde dans eden Arılılar, coşkuyu doruğa çıkardı. 3 yaş grubunun ardından, soyu tükenmekte olan canlılarla ilgili öğrencilerin hazırladığı gösteriler, etkinliğe damgasını vurdu. Bale kıyafetleri de giyen Arılılar, performanslarıyla 'tam not' aldı.

TEŞEKKÜR ETTİ
Arı Önokul Müdürü Neşe Sayın, gösteriyi hazırlayan öğrencilere ve onların her zaman yanında olan öğretmenlerine ve velilerine çok teşekkür etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Minik Arılılar'dan yılsonu gösterisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN