Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mahallede şenlik devam ediyor

Büyükşehir Belediyesi'nin Başkent'i mahalle mahalle dolaşan "Mahallede Şenlik Var Panayırı", Ramazan boyunca Altınpark'ta Ankaralılar'ı eğlendirecek

Giriş Tarihi: 28.6.2014
Mahallede Şenlik Var Panayırı, bugünden itibaren Altıwnpark'ta misafirlerini ücretsiz olarak ağırlamaya devam edecek. Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve yaz aylarının vazgeçilmez eğlencesi haline gelen panayır, şehrin hemen hemen tüm mahallelerini gezdikten sonra şimdi de Altınpark'ta konuklarını ağırlamayı bekliyor.

MİDİLLİ ATLAR VAR

Okulların kapanmasıyla birlikte kurulan panayırlar, zorlu bir eğitim-öğretim hayatının ardından çeşit çeşit oyuncaklarla çocukların tatil hediyesi oluyor. Panayır, kurulduğu her bölgede midilli atlar, mini gondol, akülü arabalar, şişme oyuncaklar ve pek çok luna park oyuncakları ile yerel sanatçıların verdiği konserler, tiyatro ve akrobasi gurubunun gösterileri ile beğeni kazandı. ÇAÇOY

ATÖLYESİ'NE SORUMLULUK DESTEĞİ
Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği tarafından 2012 yılı en başarılı sosyal sorumluluk projesi olarak birincilik ödülü alan Çankaya Ahşap Çocuk Oyuncakları Atölyesi'ne Hilton- SA'dan destek geldi. Otel tarafından hazırlanan özel yiyecek ve içecekler, ÇAÇOY yararına satışa sunuldu. Kuğulupark'ta açılan stantlara vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

STANT KURULDU

Sıcak ve soğuk içeceklerinin yanı sıra, kurabiye, kek, yaş pasta gibi yiyeceklerin satışa sunulduğu stantta, ÇAÇOY üyeleri ahşap çalışmalarını gerçekleştirdi. Zaman zaman Hilton görevlileri ve vatandaşlarla birlikte kendilerini müziğin ritmine bırakan ÇAÇOY'lular, dayanışmanın keyfine eğlenerek vardı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mahallede şenlik devam ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN