Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İftarda Ayaş'a tarım müjdesi

Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği 'halk iftarı'na katılan Melih Gökçek, vatandaşlara seslenerek "Ayaş'ta tarımı ayağa kaldıracak projelere imza atacağız" diye konuştu

Giriş Tarihi: 1.7.2014
Büyükşehir Belediyesi tarafından Başkent'in dört bir tarafındaki ilçelerde düzenlenen "Halk İftarları"nın ikincisi Başkan Melih Gökçek'in katılımıyla Ayaş'ta yapıldı. Ayaş İhsan Kılıç Caddesi önünde bulunan meydanda gerçekleşen toplu iftar programında Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ayaş Belediye Başkanı Bülent Taşan, ilçe yerel yöneticileri, sivil toplum örgütü temsilcileri ile binlerce vatandaş birlikte oruç açtı.

ŞİMDİ SIRA BİZDE
İftarın ardından vatandaşlara seslenen Melih Gökçek, "Bir seçim geçti. Allah razı olsun, bizlere verdiğiniz destekle, hem ilçe belediye başkanlığını hem de Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazandık. Sizler görevinizi yaptınız" diyerek Ayaşlılar'a teşekkür etti. Gökçek, "Artık görev yapma sırası bizde. İnşallah sizlere layık olmak için elimizden geleni yapacağız" diyerek seçim öncesi verdiği sözleri gerçekleştirme zamanının geldiğini vurguladı.

TARIM ATILIMI
Gökçek , "Atıl vaziyette kalmış bir tesisi arkadaşlar özel sektörden devraldı. Üreteceğimiz salça ile hem domates üreticisinin ürününü değerlendireceğiz hem de salçayı Ankara'da yaptığımız gıda yardımı kapsamında vatandaşlara vereceğiz. Atıl durumdaki sebze ve meyve kurutma tesisini de devralacağız" diyerek projeleri anlattı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İftarda Ayaş'a tarım müjdesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN