Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Halk İftarı'nın adresi Altındağ

Büyükşehir Belediyesi'nin kurduğu 'Halk İftarı'nın altıncısı bu kez Altındağ'da düzenlendi. Melih Gökçek, yapılan çalışmalarla ilgili vatandaşlara bilgi verdi

Giriş Tarihi: 5.7.2014
Altındağ'da 'halk iftarı' gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programı Hüseyin Gazi Son Durak Pazar Yeri'nde gerçekleşti. İftara, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, AK Parti'nin yeni Ankara İl Başkanı Nedim Yamalı, meclis üyeleri, belediye bürokratları, STK temsilcileri ile 6 binin üzerinde Altındağlı katıldı.

UZUN AĞAÇLAR DİKELİM

Melih Gökçek, Altındağ'a daha uzun ağaçlar dikmek istediklerini anlatarak, "Çankaya'da yaptığımız gibi dev ağaçlarla değiştirelim istiyorum. Bu ağaçları da sökerek park ve bahçelere götürelim. Ama istiyorum ki ağaçları sadece yolun ortasına dikmeyelim. Sağlı ve sollu dikelim. Kaldırımlar dar, hemen kaldırımların arkasında vatandaşlara ait olan arazide de yer belirlensin, oralara dikelim. Böylece Altındağımızı daha güzel hale getirelim" diye konuştu.

72 BİN TON ASFALT DÖKÜLDÜ

Gökçek, Altındağ'da bir yıl içinde yapılan çalışmalarla ilgili şunları söyledi? "Geçen yıl 75 mahallede toplam 72 bin ton asfalt döküldü. Bu 6 metre genişliğinde 172 kilometre yol demektir. 6 kilometre yeni yol açtık, 55 bin metrekare tretuvar yapıldı. 32 bin metrekare bordür döşedik. Altındağ İtfaiye Binası'nı yeniden inşa ediyoruz. Siteler, Mamak esnafına showroom inşa ediyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Halk İftarı'nın adresi Altındağ
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN