Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ANFA'daki iftarda hasret giderdiler

Giriş Tarihi: 16.7.2014

Başkent'te yaşayan Bolulular, Altınpark'ta düzenlenen iftarda bir araya geldi. Yemekte çok sayıda üst düzey davetli yer aldı

Ankara'daki Bolulular iftar yemeğinde buluştu. Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Ankara Şubesi'nin Altınpark ANFA A Salon'da düzenlediği iftar yemeğine Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, AK Parti Bolu milletvekilleri Ali Erçoşkun ve Fehmi Küpcü, AK Parti Ankara Milletvekili Tülay Selamoğlu ve Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ile binin üzerinde davetli katıldı. SABAH Ankara Yayın Yönetmeni Osman Altınışık da iftar yemeğinde yer alan isimler arasındaydı.

BURS İÇİN ÇAĞRI YAPTI

Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Ankara Şube Başkanı Yakup Evirgen yaptığı konuşmada birlik ve beraberliğe vurgu yaparak, gerçekleştirdikleri faaliyetlerden söz etti. Üniversitelerde okuyan gençlerin burslarına değinen Evirgen, "Ankara'daki üniversitelerde okuyan gençlerimize burs vermeye çalışıyoruz. Yaklaşık 35 - 40 gencimize burs veriyoruz. Hemşehrilerimizin burs konusunda katkılarını bekliyoruz" dedi.

RAMAZAN SONRASI "PİKNİK"

Evirgen, "Birlik ve beraberliğin önemine binaen öznemiz olan Bolu ilimize ne katkı sağlayabilirsek, hem Bolumuzun kalkınmasına hem de tanıtılmasına vesile olmuş oluruz. Bizlerin burada beraber olmamıza katkı sağlayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Bey'e şahsım, Yönetim Kurulu ve Bolulular adına teşekkür ederim" diye konuştu. Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz da Ankara'da yaşayan Boluluları Ramazan'dan sonra Bolu'da düzenleyecekleri pikniğe davet etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ANFA'daki iftarda hasret giderdiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN