Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Trabzonlular iftarda buluştu

Başkent'te yaşayan Trabzonlular, Gençlik ve Spor eski Bakanı Faruk Nafiz Özak'ın iftar yemeğinde bir araya gelerek oruç açtı

Gençlik ve Spor eski Bakanı Faruk Nafiz Özak'ın iftar davetinde Ankara'da yaşayan Trabzonlular buluştu. Çok sayıda davetlinin katıldığı iftara ev sahipliği yapan Özak misafirlerini kapıda karşıladı. İftar öncesi ve sonrası Filistin'de hayatını kaybedenler için dualar edilirken Faruk Nafiz Özak, "Ramazan Bayramınızı şimdiden kutluyorum. Filistin'de hayatını kaybeden kardeşlerimiz var. Onlar ve geride kalanlar için dualarımız hiç eksiltmeyelim" diye konuştu.

YOĞUN KATILIM OLDU

Yoğun ilgi gören iftar programına milletvekili Oktay Saral, Gümüşhane milletvekili Kemallettin Aydın, Trabzon milletvekili Safiye Seymenoğlu, Samsun milletvekili Ahmet Yeni, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, Trabzon eski milletvekili Şeref Malkoç, Ankara eski milletvekili Zekai Özcan, Karayolları Genel Müdür Mehmet Cahit Turan, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sezer Şener Komsuoğlu, Vakıflar Genel Müdürü Adnan Ertem, İşadamı Karadeniz Sesi Gazetesi imtiyaz sahibi Gökhan Saral, İşadamı Bekir Bülbüloğlu ve çok sayıda davetli katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Trabzonlular iftarda buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN