Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ASİAD'dan ilk kez sahur programı

ASİAD'ın düzenlediği sahur programı ilgi gördü. Programda İsrail'in uyguladığı soykırım lanetlendi, Filistin için dua edildi

Giriş Tarihi: 26.7.2014
Ankara Sanayici ve İşadamları Derneği (ASİAD) Genel Başkanı Barış Aydın, sahur programına öncülük etti. Gazze'de yaşanan soykırımı şiddetle lanetlediklerini belirten Aydın, "Gazze, ey Gazze… Acın acımızdır, kaderin kaderimizdir. Sana uzanan elleri, Alemlerin Rabbine havale ediyoruz" diye seslendi.

YOĞUN KATILIM OLDU
"Sahur Buluşması"na, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül, Ankara Milletvekili Ülker Güzel, siyasi parti temsilcileri, müsteşarlar, belediye başkanları ile sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yönetim kurullarının katılımıyla Şahhane Restoran'da yapıldı.

ZENGİNLİĞE DÖNÜŞÜYOR
ASİAD Genel Başkanı Barış Aydın, "1989'da kurulan derneğimiz girişimcilerin ve iş dünyasının çalışmalarında örnek teşkil ediyor. Bizler işadamları ve yatırımcılar olarak sevinerek ifade etmeliyiz ki her geçen gün çeşitliliğini zenginliğe dönüştüren bir ülkede yaşıyoruz. İşte tam da bu noktada ASİAD, çeşitlilik içinde birliği yakalayarak, ortak paydalarda buluşup, önüne koyduğu hedeflerle meydana çıkıyor" dedi. Başkent protokolünden yaklaşık 500 kişiyi bir araya getiren "Sahur Buluşması"nda semazenlerin gösterileri büyük ilgi topladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ASİAD'dan ilk kez sahur programı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN