Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çankaya 1250 çocuğa yuva olacak

Giriş Tarihi: 2.8.2014

Çankaya Belediyesi, eylül ayında hizmete girecek 3 yeni gündüz bakımevi ile birlikte 1250 çocuğa okul öncesi eğitim verme imkanına kavuşacak

Çocukların okul öncesi eğitimlerinin verildiği gündüz bakımevi sayısını 11'e çıkaran Çankaya Belediyesi, 1250 çocuğun eğitim hayatının ilk adımlarına ev sahipliği yapacak. Uygun ücretli ve kaliteli hizmetiyle Çankayalılardan büyük ilgi gören Çankaya Belediyesi Gündüz Bakımevleri, bu yıl da çocukların eğitim hayatlarını ilk basamağı olacak. Bu yıla kadar 8 gündüz bakımevi ile hizmet veren Belediye 3 yeni gündüz bakımevi ile daha çok çocuğa ulaşacak.

"ÜCRETLERİ UYGUN"
Anne babaların uygun ücretli ve kaliteli olmasından dolayı ilgi gösterdiği Çankaya Belediyesi gündüz bakımevleri, çocukların ruhsal ve fiziksel gelişiminden, sanatsal ve kültürel eğitimlerine kadar geniş bir yelpazede eğitim uyguluyor. Çocuklara resim, seramik, müzik, drama, dans, satranç gibi eğitimlerin verildiği merkezlerde sinema, tiyatro, müze ve tarihi yer gezileri ile de kültürel katkı sağlanıyor. Yıl boyunca aldıkları eğitimi yıl sonu gösteri ve sergilerle taçlandıran çocuklar, ilkokul öğrenim hayatına, sosyal ve kültürel alanda donanmış olarak başlıyorlar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çankaya 1250 çocuğa yuva olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN