Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'10 Ağustos'ta kutlama yapacağız'

Giriş Tarihi: 3.8.2014
Kırıkkale'de partisinin kadın kolları başkanlığınca İl Kültür Merkezi'nde kadınlara yönelik düzenlenen toplantıya katılan Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, 10 Ağustos'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerini değerlendirdi. Atalay, "10 Ağustos'ta biz Cumhurbaşkanımızı seçeceğiz, Tayyip Bey'i Köşk'e göndereceğiz. Ben size güveniyorum. İnşallah 10 Ağustos akşamı Kırıkkale'de kutlamayı yapacağız" dedi.

"ÇATININ AĞIRLIĞI YOK"
Konuşmasına başlamadan önce Uğur Işılak'ın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a hazırladığı "Dombra" adlı seçim şarkısını söyleyen Başbakan Yardımcısı Atalay, bir süre mikrofonda seçim şarkısına eşlik ettikten sonra şunları söyledi: "Şimdi diğer adayları görüyorsunuz. Evlere şenlik maşallah. Birisi Cumhurbaşkanı adayı oluyor ama İstiklal Marşı'nın en önemli dörtlüğünden birini bilmiyor. Hatta okuyor ama anlamıyor bile. Böyle bir Cumhurbaşkanı adayı. Bir çatı tutturmuşlar ama o çatının içindeki hiçbir partinin gücü de, ağırlığı da yok, genel ağırlığı da yok." Atalay toplantının ardından toplantıya katılan kadınlarla birlikte AK Parti İl Başkanlığı binasına kadar yürüyüş yaptı.

KADINLARA SESLENDİ
Partisinin kadın kolları başkanlığınca Kırıkkale'de düzenlenen kadınlara yönelik toplantıda konuşan Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, 10 Ağustos'ta Kırıkkale'de kutlama yapacakları söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'10 Ağustos'ta kutlama yapacağız'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN