Türkiye'nin en iyi haber sitesi

BELMEK yaz kurslarına kadınlardan büyük ilgi

Uzun dönem kurslarına katılamayanlar için BELMEK'ler kapılarını yaz döneminde de açık tutarak, 16 farklı branşta bin 247 kursiyere eğitim veriyor

Giriş Tarihi: 8.8.2014
Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme ve Hobi Kursları (BELMEK) yaz aylarında da Başkentli kadınların gözdesi oldu. Bir yıllık eğitimi tamamlayarak yaz tatiline giren BELMEK'lerde bu kez uzun dönem kurslara katılma imkanı bulamayan Başkentli kadınlar için yaz dönemi kursları hizmet vermeye başladı.

BİN 247 KURSİYER KATILDI

Yaz aylarını Ankara'da geçirmek zorunda kalan veya çalıştıkları için uzun dönem kurslarına katılamayanlara BELMEK'ler kapılarını yaz döneminde de açık tutuyor. Temmuz ve ağustos aylarını kapsayan iki aylık bir süre içinde hizmet veren kurslarda toplam bin 247 kursiyer, 31 farklı branşta eğitim alıyor.

YENİ DÖNEM EYLÜLDE
Büyükşehir Belediyesi'nin tüm Türkiye'ye örnek olan, kadınların el becerilerini geliştirme veya meslek edinmeleri için açılan BELMEK, bugüne kadar yaklaşık 231 bin 574 kursiyere hizmet vererek geniş hizmet ağıyla takdir topladı. Kentin dört bir yanında açtığı sergilerle binlerce kadının beğenisini kazanan BELMEK, üretilen çalışmaları Altınpark'ta açılan sergilerle beğeniye sundu. BELMEK'in yeni dönem kayıtları ise 1 Eylül'de başlayacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
BELMEK yaz kurslarına kadınlardan büyük ilgi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN