Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Neşet Ertaş Gençlik ve Kültür Merkezi yakında hizmete girecek

Dev yatırımlara imza atan Mamak Belediyesi'nin yapımını sürdürdüğü Neşet Ertaş Gençlik ve Kültür Merkezi hizmet için gün sayıyor. Merkezde düğün salonu ve bilgisayar odaları da mevcut

Giriş Tarihi: 9.8.2014
Merkezi hizmet için gün sayıyor. Mamak'ta eksikliği hissedilen yatırımları birer birer tamamlayarak vatandaşların hizmetine sunan Mamak Belediyesi, bir gençlik merkezini daha gençlerle buluşturacak. Belediye Başkanı Mesut Akgül, "Neşet Ertaş Gençlik ve Kültür Merkezi şimdiden başta gençlerimiz olmak üzere tüm Mamaklı vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun" dedi.

SOSYAL DÖNÜŞÜM

Başkent'in en büyük ilçelerinden biri olan Mamak'ın son derece engebeli bir araziye sahip olduğunu, ilçenin bu nedenle uzun yıllar ihmal edildiğini belirten Akgül, "Bizler göreve geldikten sonra en büyük sorun olan gecekonduyla ciddi bir şekilde mücadeleye başladık ve büyük kentsel dönüşüm projelerine hız verdik. Kentsel dönüşümün yanı sıra sosyal dönüşümü de gerçekleştirecek projeleri vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz" diye konuştu.

MERKEZ HEM GENÇLER HEM DE KÜLTÜR İÇİN ÇALIŞACAK
Yeşilbayır Mahallesi'nde inşa edilen Neşet Ertaş Gençlik ve Kültür Merkezi hem gençlere hem de kültüre hizmet edecek. 3 katlı olarak inşa edilen merkezde 350 kişilik düğün salonu, etüt odaları, bilgisayar odaları, idari ofisler, derslikler, çok amaçlı salon, süs havuzu ve otopark bulunuyor. Gençler için eğitim ve eğlenceyi bir araya getiren merkez düğün salonuyla da ihtiyaca cevap verecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Neşet Ertaş Gençlik ve Kültür Merkezi yakında hizmete girecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN