Butik modası saça yansıdı

Son dönemde artan butik talebine saç tasarımı mesleği de eklendi. Başkent'te hizmet vermeye başlayan Cut&Joy isimli saç tasarım ve güzellik merkezi kişiye özel hizmet vermeye başladı

Giriş Tarihi: 11.8.2014
Ankara'nın en işlek bölgelerinden biri olan Tunalı'da hizmet vermeye başlayan Cut&Joy isimli saç tasarım ve güzellik merkezi, butik hizmet anlayışıyla Başkentliler'in ilgi odağı oldu. ANGİ- AD tarafından da desteklenen projenin ortaklarından Volkan Subaşı, içinde garsonların yer alacağı ve müşterilere sıcak bir ortamın sunulacağı merkezde daha az kişiye daha kaliteli hizmet vermek istediklerini dile getirdi.

"GARSONLAR İKRAM YAPACAK"
Cut&Joy markasıyla ilk saç tasarım ve güzellik merkezini açtıklarını dile getiren Volkan Subaşı, "Projemizin diğer ortağı olan Reyhan Arslantürk'le beraber yalnızca bir fikirden yola çıkan merkezimizi gerçeğe dönüştürdük. Kişiye özel hizmetin sunulacağı merkezimizde sıcak bir ortamda garsonlarımız ikramda bulunacak" dedi.

HİZMET STANDARDI
Önce Ankara'dan yola çıktıklarını ve kısa zamanda Çayyolu ve Oran semtlerinde de şube açmayı hedeflediklerini belirten Subaşı, "Markamıza ait hangi şubeye gidilirse gidilsin aynı hizmetin alınacağı bir sistem yaratmak istiyoruz. Müşterilerimizin buradan ayrılırken memnun kaldıklarını görmek istiyoruz. Aynı zamanda İsviçre'den çok önemli bir kozmetik markasını Türkiye'ye ilk kez getirmek için girişimlerde bulunduk" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Butik modası saça yansıdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN