Atom bombası mı üretiyorsunuz!

Kulüpler o koca kapıların ardında neyi saklıyor? Alt tarafı hoca geldi, futbolcu gitti. Bu hadiseler bir candan daha önemli değil

Giriş Tarihi: 15.8.2014
Sabah Gazetesi Galatasaray muhabiri Erkan Koyuncu'nun talihsiz ölümüyle ilgili İlhan Cavcav, "Herkes gibi çok şaşırdım ve üzüldüm. Olayı anlamakta zorluk çektim ancak görünmez bir kaza olduğu anlaşılıyor. Böyle bir şeyi kimse kasıtlı yapmaz" diye konuştu. Gazetecilerin, ekmek parası için haber peşinde koşmak zorunda olduklarını, bu nedenle de kulüplerin tesislerine geldiklerini belirten Cavcav, "Uzun yıllardır futbolun içindeyim ve çok sayıda gazeteci tanıdım. Hiçbir gazeteciyi reddetmedim. Telefon nuumaralarımı onlardan gizlemem, çünkü işlerini yapmak zorundalar. Bu nedenle de gazeteci arkadaşlara her zaman cevap vermeye çalışırım. Belki de Türkiye'de en kolay ulaşılabilen başkanım" ifadelerini kullandı.

Onlara yardımcı olmalıyız

Olay karşısında Galatasaray camiasının da çok üzüldüğünden emin olduğunu dile getiren İlhan Cavcav, "Gazetecinin yaptığı haber olumlu ya da olumsuz olabilir. Sonunda kulüp ya da yöneticiler için ölüm yok. Gazetecilerin çalışma koşullarını zorlaştırmamalıyız. Onlara yardımcı olmalıyız" ifadelerini kullandı. Cavcav, "Kulüplerde atom bombası mı üretiliyor ki neyi saklıyorsun. Alt tarafı hoca geldi, futbolcu gitti. Bu hadiseler bir candan daha önemli olamaz. Öğrendiğimde hem üzüldüm hem kızdım" dedi.

Seba için başsağlığı mesajı

Gençlerbirliği Kulübü, önceki gün hayatını kaybeden Beşiktaş'ın efsane başkanı Süleyman Seba için başsağlığı mesajı yayınladı. Kulübün resmi internet sitesinde yayımlanan mesajda şöyle denildi: "Beşiktaş camiasının ve Türk futbolunun önemli isimlerinden biri olan Süleyman Seba'nın vefatını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Centilmen kişiliğiyle futbol camiasında taraflı tarafsız herkesin sevgisini kazanan örnek isimlerden biri olan Seba'ya Allah'tan rahmet, yakınlarına, Beşiktaş camiasına ve futbol ailesinin başsağlığı diliyoruz."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atom bombası mı üretiyorsunuz!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN