Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Ulaşımı halledersek dünya şehri oluruz'

Giriş Tarihi: 24.8.2014

Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, trafik hizmetlerinin düzenli ve uyumlu olmasını hedeflediklerini anlatarak, "Ulaşım sorunu halledildiğinde Ankara dünya şehri olacak" dedi

Ankara Valisi Alâaddin Yüksel, Ankara Trafik Vakfı tarafından yenilenen Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Sosyal Tesisleri ile Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü hizmet binalarında inceleme ve denetlemelerde bulundu. Vali Yüksel, Ankara'da trafik güvenliği ile ilgili hizmetlerin sürekli, düzenli, zamanında, işbirliği ve uyum içerisinde verilebilmesini hedeflediklerini söyleyerek, "Ulaşım konusunu halletmiş bir Ankara, dünya şehri tanımında büyük bir adım daha atmış olacaktır" dedi.

"İNSAN ODAKLI HİZMET"
Ankara Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'ne gelişinde İl Emniyet Müdürü Kadri Kartal ve Trafik Vakfı yöneticileri tarafından karşılanan Vali Yüksel, yetkililerden tesisle ilgili bilgi aldı. Ankara'yı dünya markası yapmanın kendileri için mutlak bir hedef olduğunu vurgulayan Vali Yüksel, buradaki konuşmasında, "Yapılan her hizmetin insan odaklı olması ilkesi gereği, ulaşım hizmetlerinin de insan hayatını kolaylaştırması gerekmektedir" diye konuştu.

"VAKFIN SORUMLULUĞU BÜYÜK"
Ankara Trafik Vakfı'nın çalışmalarına da değinen Vali Yüksel, vakfın Ankara'da trafik kazalarını önlemek ve trafiğin daha düzenli olmasını temin etmek gibi konularda büyük bir sorumluluk üstlendiğini belirterek, "Vakıf yönetiminde gönüllü görev alan tüm üyelere ve idarecilere de teşekkür ediyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Ulaşımı halledersek dünya şehri oluruz'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN