Keçiören'in gelişimi emlak fiyatına yansıdı

Giriş Tarihi: 31.8.2014

Türkiye'nin nüfusu en yoğun ilçesi Keçiören'in son beş yıldaki hızlı gelişimi emlak fiyatlarına da ciddi şekilde yansıdı

Keçiören Belediyesi'nin gerçekleştirdiği şehir planlama, sosyal alan ve altyapı yatırımlarıyla ilçe genelindeki emlak fiyatlarında ciddi artışlar görülmeye başlandı. 2009 yılında Ovacık'da 70-90 TL arası olan metrekare arsa fiyatı 2014 yılında 800-1000 TL olurken, aynı oranlardaki artışlar Esertepe, Yükseltepe gibi ilçedeki birçok bölgede de görülüyor.

"MUTLULUK VERİCİ"
Gayrimenkullerin bu derece değerlenmesinin kendileri açısından mutluluk verici olduğunu belirten Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, "Bu şehircilik anlayışımızın doğru yolda olduğunu gösterir. Çünkü bir belediyenin en önemli görevlerinden birisi yaptığı çalışmalarla bölgesini kalkındırmak, değerli hale getirmektir" diye konuştu.

"TOPYEKUN KALKINMA"
Göreve geldiği 2009 yılında belediyenin tüm imkanlarının kent girişine harcandığını gördüklerini ifade eden Ak, "Biz ise tüm Keçiören'i bir bütün olarak ele aldık ve yatırımlarımızı ilçenin geneline yaydık. Bu da Keçiören'in tamamında topyekun bir kalkınma getirdi. Tek mahallenin değil tüm Keçiören'in belediyesi olduk. Önümüzdeki dönemde özellikle AK Parti Hükümetinin Keçiören'e en büyük hediyesi metronun açılması ve de bizim yürüttüğümüz dev rekreasyon alanı Gümüşdere Ihlamur Vadisi projesinin tamamlanması ile ilçemizdeki kalkınma çok daha hızlı şekilde sürecektir. Sadece birkaç yıl içinde inşallah tüm vatandaşlarımız bunu görecekler; Ankara'nın en kıymetli toprağı Keçiören olacak" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Keçiören'in gelişimi emlak fiyatına yansıdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN