Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cazın yıldızlarıyla 3 gece

Giriş Tarihi: 5.9.2014
Klasik ve caz müziğin dünyaca ünlü isimleri, Midas'ın Kulaklığı Stüdyoları tarafından düzenlenen ve bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan "3 Gece 3 Yıldız Klasik ve Caz Müzik Festivali" kapsamında Başkent'te konser verecek. Konserler, Unicef Türkiye Milli Komitesi "Okul Öncesi Eğitiminin Güçlendirilmesi" projesi yararına, 17-18-19 Eylül'de ODTÜ Mezunlar Derneği Vişnelik Tesisleri'nde yapılacak.

SÜRPRİZ KONUK "WATTS"

Ankaralı müzikseverler açık alanda, yıldızlar altında ünlü yıldızlar ile buluşacak. Alışılmışın dışında bir klasik ve caz konseri deneyimi yaşayacak Başkentliler, festivalin ilk günü, 17 Eylül'de piyanoda Kerem Görsev, davulda Ferit Odman ve kontrbasta Kağan Yıldız'dan oluşan Kerem Görsev Trio ile Grammy ödüllü saksafoncu Ernie Watts'ı dinleyecek. Konserde, Kerem Görsev'in bestelerinin yanı sıra, American Songbook'tan eserlere de yer verilecek.

KAPANIŞ GÜLSİN ONAY'DAN

Bach, Hayden ve Beethoven'a ait, barok ve klasik dönem piyano eserlerini icra edecek piyanist Muhiddin Dürrüoğlu, ikinci günü, 18 Eylül'de müzikseverlerle buluşacak. Festivalin 19 Eylül'deki kapanış konseri; Saygun, Brahms, Chopin ve Mozart'a ait, klasik, romantik ve modern dönem piyano eserlerini icra edecek olan Gülsin Onay tarafından gerçekleştirilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cazın yıldızlarıyla 3 gece
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN