Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Siteler Amerika'da pazar arıyor

Siteler mobilyasına Amerika'da pazar şansı doğdu. Bölge esnafı ekimde Amerika'ya gidecek

Giriş Tarihi: 7.9.2014
Ankara Mobilyacılar ve Lakeciler Odası aracılığıyla Siteler mobilyasına Amerika'da müşteri bulunabileceğini bildiren sektör temsilcileri, Siteler'de el işçiliği ile klasik ağır takım üretim yapanları Amerika'ya iş gezisine davet etti. Ekim ayı içinde düzenlenecek olan ve Amerika'da bulunan devlet kuruluşu EŞBER destekli iş gezisine başta Siteler olmak üzere mobilya üreticileri davet edildi.

TÜM ESNAF DAVETLİ

Amerika'ya yapılacak iş gezisinde hem Amerika'nın birçok bölgesi gezilecek hem de sektör temsilcileriyle çeşitli toplantılar düzenlenecek. İş gezisiyle ilgili bir değerlendirme yapan Ankara Mobilyacılar ve Lakeciler Odası Başkanı Hüseyin Taklacı, iş gezisini bir fırsat olarak değerlendirirken, imkanlar dahilinde tüm Siteler esnafının bu geziye katılmalarını istedi.

PAZAR BULUNMASI İÇİN BÜYÜK ŞANS
Siteler'de yapılan üretimin kalitesini tüm dünyanın bildiğini ifade eden Hüseyin Taklacı, "Ürünlerimizi ABD'ye de tanıtacağız. Her fırsatta Siteler kalitesi anlatılmalı" diye konuştu. Siteler'deki kaliteli üretimin devamlılığı için esnafa büyük görev düştüğünü anlatan Taklacı, üretimde ve pazarlamada karşılaşılan her türlü sorunun çözümü içinde oda olarak üyelerin arkalarında olduklarını sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Siteler Amerika'da pazar arıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN