Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aylin'in suyu kaçak çıktı

ASKİ CHP Milletvekili Aylin Nazlıaka'nın evindeki depoda inceleme yaptı. Su kaçak, depo kirli çıktı

ASKİ İNCELEME YAPTI
Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'le "kirli su" polemiğine giren CHP'li Aylin Nazlıaka'nın evinde ASKİ ekipleri tarafından yapılan incelemede deponun kirli, suyun kaçak olduğu tespit edildi. Yetkililer, bunun suç olduğunu, para ve hapis cezası gelebileceğini söyledi.

DEPONUN DURUMU KÖTÜ
ASKİ Bilgi İşlem Daire Başkanı Nurullah Said Yeken, deponun durumunun kötü, tesisatların paslı olduğunu ifade etti. Yeken, "21 adet villanın sakinleri, kaçak kuyu suyu kullanıyorlar ve kuyu suyunun içerisinde klor yok. Bu da insan sağlığı için büyük bir risk" diye konuştu.

VEBA BİLE OLABİLİR
Suçüstü yaptıklarını söyleyen Gökçek, "Depo tam bir felaket. Kaçak bir su kuyusu açılmış. Su kuyusunda klor kullanılmıyor. Klor kullanılmayan yerden her türlü hastalık geçebilir. Aylin Hanım ishal olmuş dua etsin. Veba olabilirdi" dedi.

VİLLA BAHÇESİNDE KAÇAK KUYU VAR
Ankara Gaziosmanpaşa Mahallesi'nde bulunan villasının şebeke suyundan ishal olduğunu iddia eden CHP Milletvekili Aylin Nazlıaka'nın kaçak kuyu suyu kullandığı tespit edildi. Dün sabah saatlerinde ASKİ görevlilerinin kontrolü skandalı ortaya çıkardı. ASKİ görevlilerinin Aylin Nazlıaka'nın villasında şebeke kontrolü yapacağının duyulması üzerine medya mensupları da villanın etrafında konuşlandı.

SUÇÜSTÜ YAKALANDI
Suçüstü yaptıklarını söyleyen Gökçek, "Su kuyusunda klor kullanılmadığı için her türlü hastalık geçebilir. Aylin Hanım ishal olmuş dua etsin" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aylin'in suyu kaçak çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN