Başkent bu broşürde!

Giriş Tarihi: 21.9.2014

Başkent'in tarihi ve kültürel mekânları, Ankara Kalkınma Ajansı'nın hazırladığı "Discover Ankara" broşüründe tüm detaylarıyla anlatıldı

Ankara Kalkınma Ajansı Başkent'e gelen yabancı turistlerin daha kolay bir şekilde seyahat edebilmeleri için İngilizce olarak hazırlanan "Discover Ankara" broşür ve kataloglarını kentin çeşitli yerlerine yerleştirdi. Kataloglar, Ankara'yı ekonomik, kültürel ve siyasi açıdan küresel bir Başkent'e dönüştürmek için yapılan çalışmalar kapsamında hazırlandı.İngilizce olarak hazırlanan broşürler Ankara'da bulunan müzeleri, tarihi ve turistik mekânları, üniversiteleri, otelleri, alışveriş ve eğlence merkezlerini içeriyor. Tarihi ve turistik mekânların kısa açıklamalarının da bulunduğu broşürlerde ayrıca metro hatlarının ve tüm sözü edilen mekanların bulunduğu bir harita da bulunuyor.

'Turizme katkı için...'

Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Akif Şayık, "Şehrimiz çok daha yüksek sayıda turist ağırlayacak doğal, tarihi güzelliklere ve altyapıya sahiptir. Biz de bu sebeple Ankara Kalkınma Ajansı olarak hem mali destek programlarımızda hem de tanıtım materyalleri ve broşürler yoluyla Ankara turizmine katkı sağlamaya çalışmaktayız. 'Discover Ankara' broşürü de bu amaçla hazırlanmıştır ve Ankara'nın birçok önemli noktasında turistlerin erişimine sunulmuştur" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkent bu broşürde!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN