Umman'dan Ankara'ya uzanan sanat köprüsü

Giriş Tarihi: 24.9.2014

Umman'ın en önemli fotoğraf sanatçılarından Ahmed S. Al-Harthy tarafından hazırlanan "Umman'ın Güzellikleri" adlı fotoğraf sergisi Memorial Ankara'da

Fotoğraflarında tabiat mucizelerini keşfetmeyi seven Umman'lı fotoğraf sanatçısı Ahmed S. Al-Harthy'nin "Umman'ın Güzellikleri" adlı sergisi bugün Memorial Ankara Hastanesi'nde açılıyor. Umman'ın ücra köşelerinde başlattığı gezilerinde, objektifi sayesinde macera dolu bir kütüphaneyi elinde tutan sanatçı, lensin önünde uzanan gerçekliği keşfetme arzusu ile çektiği fotoğraflarında insan ve doğa fotoğraflarına yer veriyor.

EŞSİZ GÜZELLİK
Ülkesinin eşsiz güzelliklerini, tabiat harikalarını fotoğraflayarak fotoğraf tutkusu güçlenen Al-Harthy, dünyada keşfedilmesi gereken pek çok güzelliğin olduğunu düşünüyor. Bugüne kadar "Umman'ın Güzellikleri" ve "Çölün Dokusu" adlı sergilerini izleyici ile paylaşan sanatçı, bu sergilerinde insan ve doğa fotoğraflarına yer verdi. Umman'da doğa ve insan fotoğraflarının yer aldığı "Umman'ın Güzellikleri" adlı sergi, 20 Ekim'e kadar hastanenin lobi alanında sergilenecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Umman'dan Ankara'ya uzanan sanat köprüsü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN