Hasta eşinin bulunması için her yola başvurdu

Başkent'te 33 gün önce kaybolan 70 yaşındaki Yüksel Şimşek'in bulunması halinde ailesi tarafından ödül verileceği belirtildi

Giriş Tarihi: 25.9.2014
Çubuk Sirkeli beldesinde oturan Yüksel Şimşek, (70) torununun nişanına katılmak için Altındağ'a geldi. Nişan sonrası otomobili ile ayrılan Şimşek'ten bir daha haber alınamadı. 45 yıldır evli olan eşi Emine Şimşek, eşini bulana 5 bin dolar ödül vereceğini açıkladı. Şimşek, şunları aktardı: "O gün akşam 23.00 sıralarına kadar misafirlerle oturdu. Gece yarısı otomobille evden ayrıldı. Telefonu yanındaydı ama bittiğini söyledi. Eve gittiğinde takacağını söyledi. Pazar günü telefon etmesini bekledik açmadı. Kendimiz ulaşamadık. Şarja takmayı unuttuğunu düşündük. Sonra komşudan yardım istedik. Komşu bizi tekrar aradı. Evin hiç açılmadığını eve gelenin olmadığını söyledi."

ARABASI BULUNDU
Eşinden haber alamayan Şimşek, polise haber verdiklerini ifade ederek şöyle konuştu: "17'nci günün sonunda bir telefon geldi. Avcılar av sırasında otomobili buldu. Yuva köyüne bağlı bir derenin içerisinde bulduk. Oraya kadar gece nasıl gitti bilmiyoruz. Arabada sabaha kadar yatmış uyumuş."

'ARADIK, SONUÇ ALAMADIK'
İlaçlarını alamadığı zaman kendisini ifade edemeyeceğini söyleyen Şimşek, "Cebinde telefon, ruhsat, kimlik, ehliyeti var. Birileri bulursa bakarak bize ulaşabilirler" diye konuştu. Bulanlara ödül vereceklerini söyleyen Şimşek, her yeri aradıklarını ama sonuç alamadıklarını belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: "Babamı görenler 0505 3508514 - 0537 2742201 numaralarından ulaşabilirler."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hasta eşinin bulunması için her yola başvurdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN