Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eşini yasak aşkıyla bastı

Ankara'da ayrı yaşadıkları eşinden şüphelenen Mehmet K., eşinin bir başkasıyla evde olduğunu görünce çılgına döndü

Ankara'da işlenen cinayetlere bir yenisi eklendi. İddiaya göre 5 yıl önce evlenen Mehmet K. (34) ile Figen.K.'nın (27) bir çocukları oldu. Ancak son zamanlarda aralarında şiddetli geçimsizlik yaşanmaya başladı. Bir çocuk sahibi çift bunun üzerine evlerini ayırmaya karar verdi. Mehmet K. eşine Mamak'ta bir ev tuttu. Zaman zaman çocukları için bir araya gelen çiftten Figen.K.'nın (27) telefonu çaldı. Eşinin bir erkekle konuştuğunu anlayan Mehmet K. şüphelenerek takibe başladı. "Alışveriş Merkezinde bayan arkadaşımla buluşacam" diye çıkan Figen.K.'nın eve gittiğini belirledi. İçeride bir erkek olduğunu gören Mehmet K. zile bastı. Arabanın anahtarını almak bahanesiyle eve girdi. Yasak aşkı Osman K.'yı (34) gördü. Mutfaktan bıçağı alarak 3 kez sapladı. Eşini de yaralayan katil zanlısı polis tarafından yakalandı.

HERŞEY ŞÜPHEYLE BAŞLADI

Başkent'te yaşanan olay polisi alarma geçirdi. Edinilen bilgilere göre severek evlenen Mehmet K. ile Figen.K.'nin bir çocuğu oldu. Çocuktan bir süre sonra ikili arasında şiddetli geçimsizlik başladı. Bunun üzerine çift bir süre ayrı yaşamak için karar aldı. Bunun üzerine Mehmet K. eşi için bir ev tuttu. Zaman zaman da çocukları için bir araya gelmeye başladılar. Son zamanlarda Mehmet K. eşinin telefon görüşmelerinden ve tavırlarından kuşkulandı. Son gelen telefonda bir erkekle konuştuğunu duydu.

TAKİP EDİP ÖLDÜRDÜ
Figen K. ayrı yaşadığı eşine, "Alışveriş merkezinde bir kız arkadaşımla buluşup gezeceğiz" dedi. Eşini takip eden Mehmet K. Mutlukent Mahallesi'ndeki eve gitti. İkiliyi uygunsuz bir şekilde gördü. Kapıyı açan eşine arabanın anahtarını alacağı bahanesiyle içeri girdi. Osman K. ile karşılaştı. İkili bir süre tartıştı. Osman K., "Karınla yaşadıklarımızı herkese anlatırım ben değil siz rezil olursunuz" dedi. Bunun üzerine çılgına dönen Mehmet K. mutfaktan bıçağı alıp Osman K.'yı çenesinden ve kalbinden bıçaklayarak öldürdü. Eşini de yaraladı. Olaydan sonra gözaltına alınan katil zanlısı tutuklandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eşini yasak aşkıyla bastı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN