Gökçek'in takipçisi iki milyonu aştı

Sosyal medya ağı Twitter'ı en etkin kullanan siyasetçilerden Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in takipçi sayısı 2 milyonu aştı

Giriş Tarihi: 26.9.2014
Yeni bir rekora imza atan Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Twitter'daki takipçi sayısının 2 milyona ulaşmasını, "Ve Twitter'da 2.000.000'cu takipcim... Hoş geldin @mahmuut_bal ... Twit alemine teşekkürler...Gerçekten gurur verici bir olay... twiti ile duyurdu.

DAHA ÖNCE ÖDÜL ALMIŞTI
Twitter'a katıldığı 9 Ocak 2011 tarihinden itibaren attığı twitlerle bir fenomen haline gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, yaptığı açıklamalar, vatandaşlarla kurduğu diyaloglar, ülke gündemine ilişkin değerlendirmeleri, Büyükşehir Belediyesi'nin proje ve hizmetlerini anlatıp Başkentlilerin soru ve sorunlarını anında çözüme kavuşturmasıyla sosyal medya ağının fenomeni oldu. Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, iki yıl üst üste ABD'nin saygın internet ve teknoloji kuruluşlarından Internet Marketing Association tarafından "Dünyada Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Belediye Başkanı" ödülüne layık görüldü. Gökçek şimdi de takipçi sayısıyla dikkat çekti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gökçek'in takipçisi iki milyonu aştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN