Yazarlık Okulu, yeni dönem için gün saymaya başladı

Sinemart Yazarlık Okulu, üçüncü dönem kursiyerlerini Geleneksel Beş Çayı ile mezun etti. Yeni dönem ise 13 Ekim'de başlayacak

Giriş Tarihi: 2.10.2014
"Yazar mısın?" sloganı ile 'da yola çıkan, yazarlığın her alanında eğitim veren Sinemart Yazarlık Okulu, üçüncü dönem kursiyerlerine mezuniyet belgelerini düzenlediği Geleneksel Beş Çayı'nda verdi. Mezun ve yeni dönem kursiyerlerin buluştuğu etkinlikte, kursiyerler mezuniyetin heyecanını yaşarken, Sinemart yeni dönemin mutluluğunu paylaştı. Okulun 4. dönemi ise 13 Ekim'de başlayacak.

İLKLERE İMZA ATT ILAR
Sinemart Yazarlık Okulu kurucularından oyuncu Yasin Öksüz, sadece Ankara değil Türkiye'de ilklere imza atmanın heyecanını yaşadıklarını belirterek, "Kursiyerlerimiz ilk kurda temel yazarlık dersleri alıyor. Sonraki kurlarda ise ileri düzey yazma dersleri alarak profesyonelleşmeye giden ilk adımı atıyorlar. İleri düzey yazarlık kurslarına katılan kursiyerlere sonraki dönemde ise Sinemart danışmanlık hizmeti vererek bireysel yazma ve editörlük hizmeti sağlıyor" dedi.

KALBİMİZ BİR ATIYOR
Senarist ve Sinemart'ın kurucularından Tanıl Arayancan, okulu kurmaktaki amaçlarını, "Kendi çağını gözlemleyerek etkilenen ve bunları başkalarına anlatmak isteyenlere rehberlik etmek. Bir başka deyişle, hayatı gözlemlemekten hoşlanan, okuyan, dinleyen, izleyen, derdi olan herkesle kalbimiz bir atıyor" diye açıkladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yazarlık Okulu, yeni dönem için gün saymaya başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN