Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çiftçi Yalçın, porscheyi satmak oğlu ise hava atmak istiyor

Ankara Shopping Fest çekilişinde Porsche Cayman kazanan çiftçi Ali Yalçın, aracı satma, oğlu ise hava atma peşinde

Giriş Tarihi: 7.10.2014
Çifti Ali Yalçın ve ailesi çifte bayram yaşıyor. Ankara Shopping Fest çekilişinde 450 bin TL değerindeki Porsche Cayman kazanan Ali Yalçın, "İlk duyduğumda inanamadım. Alışverişi oğlum Murat Yalçın yapmış. Oğlum benim kredi kartımdan bayram için biraz alışveriş yapmış. Bizim çekilişten haberimiz yoktu. Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Salih Bezci aramış. Porsche kazandığımızı söylemiş. Hem oğlum hem de biz inanamadık" diye konuştu.

YENİ AHIR YAPACAĞIZ

Porsche'yi babasının satmak istediğini, kendisinin de bir iki hafta binip hava atmak istediğini aktaran Yalçın, "Yerli otomobilden Porsche'ye binmek biraz farklı olsa gerek. Bir iki hafta binip satmak istiyoruz. Bizler o kadar lüks otomobillere binemeyiz. Bizim işimiz tarlada, hayvancılıkla, buralarda yazık olur. Satıp parasına yeni süt inekleri almayı ve yeni bir ahır yapmayı düşünüyoruz" şeklinde konuştu.

BAŞIMIZA TALİH KUŞU KONDU
Köylülerin ve yakın akrabalarının kendilerini tebrik için geldiklerini söyleyen Yalçın, "Biz bu yıl, çifte bayram yaşıyoruz. Kafamıza 450 bin TL'lik Porsche Cayman talih kuşu kondu. Vesile olan herkesten Allah razı olsun, Allah herkese nasip etsin" değerlendirmesinde bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çiftçi Yalçın, porscheyi satmak oğlu ise hava atmak istiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN