Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yapılamaz denilen icraatlar yapıldı

AK Parti'nin 5. Olağan Kongresi sürecinin başlamasıyla ilgili toplantı yapan Ankara İl Başkanı Nedim Yamanlı, "Bu dönemde yapılamaz denilen icraatlar gerçekleşti" dedi

Giriş Tarihi: 13.10.2014
Yapılamaz denilen icraatlar yapıldı
AK Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamanlı, "Partimiz 5. Olağan Büyük Kongresi'nden elde edeceği güç, birlik beraberlik anlayışı ve kongrelerden çıkaracağı enerji ile milli iradeyi hakim kılmaya devam edecek" dedi. AK Parti'nin 22 Şubat 2015'e kadar tamamlanacak kongre çalışmaları için tüm Türkiye'deki il yönetimleri harekete geçti. AK Parti Ankara İl Başkanı Nedim Yamanlı, AK Parti'nin Türkiye'nin siyasi tarihine "Yükseliş dönemi" olarak kaydedilecek bu süreçte gayretli ve inançlı çalışmalarla birçok "yapılamaz" denilen icraatı gerçekleştirdiğinin altını çizdi. Yamanlı, "Hayaller gerçek oldu. Ülkemizin ve insanımızın gelecek ümidini pekiştirdi. Memleketimizin çehresini değiştirdi. Ekonomiden sağlığa, eğitimden ulaşıma, adaletten emniyete kadar her alanda ülkemize yakışır hamleler ortaya konuldu" diye konuştu.

Süreç başladı
Nedim Yamanlı, AK Parti 5. Olağan Kongre takviminin 15 Eylül'de başladığını hatırlatarak, şöyle konuştu: "22 Şubat'ta il kongreleri sonuçlanacak. İl ve ilçelerimizdeki delege seçimleri tüm köy ve mahallerimizde ekim ayında aynı gün ve saatte yapılacak. 1 Kasım-31 Aralık arasında ilçe kongreleri ve 22 Kasım- 22 Şubat tarihleri arasında da il kongreleri gerçekleştirilecek."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yapılamaz denilen icraatlar yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN