ASİAD'da görkemli açılış

Ankara Sanayici ve İşadamları Derneği, Çankaya'daki yeni hizmet binasına kavuştu. Açılışta siyaset ve iş dünyası da bir araya geldi

Giriş Tarihi: 15.10.2014
ASİAD'da görkemli açılış
Bu yıl 25.kuruluş yılını kutlayan Ankara Sanayici ve İşadamları Derneği, Çankaya'daki modern hizmet binasını faaliyete soktu. Ankara siyaseti ve iş dünyasının bir araya geldiği açılış törenine AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Ankara Emniyet Müdürü Kadir Kartal, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş ve Ankara Sanayiciler Odası Başkanı Nurettin Özdebir ve bazı ülkelerin büyükelçileri katıldı. Emrullah İşler, "Ankara, sanayinin de başkenti olsun" hedefine emin adımlarla ilerlediklerini anlatarak, "Bu konuda büyük yol aldık. 21. yüzyıl STK'ların yüzyılı olacak. Rahmetli Özal'ın hedefi de bu asrı Türkiye asrı yapmaktı. Hükümetimiz ile birlikte tüm bunları gerçekleştireceğiz" diye konuştu.

ÜNİVERSİTELİLER FAYDALANACAK
ASİAD Başkanı Barış Aydın ise, "ASİAD, yapacağı çalışmalarla Türkiye'yi fırsat eşitliği, gençlik vizyonu gibi kavramlarla tanıştıracak. Ankara'da bulunan 21 üniversitede öğrenim gören 250 bin civarındaki üniversiteli öğrenci kurduğumuz modern kompleks binayı etkinliklerinde ücretsiz olarak kullanabilecek" şeklinde konuştu.
Aykut GÖREN

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ASİAD'da görkemli açılış
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN