Başkent yeni bir bakış açısına ve gençlik teşkilatına kavuştu

Giriş Tarihi: 16.10.2014
Başkent yeni bir bakış açısına ve gençlik teşkilatına kavuştu

Ankara gençlik teşkilatında yapılan değişiklikle AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı olarak atanan Kurtcan Çelebi, yeni bir ivme yaşanacağını söyledi

AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Kurtcan Çelebi, Başkent'in yeni bir gençlik teşkilatına ve yeni bir bakış açısına kavuştuğunun altını çizerek, "Türkiye'mizde, siyaseti düştüğü yerden kaldırıp, şu yüce milletin ayaklarının altına, bir hizmetkar hürmetiyle seren AK Parti, bünyesinde barındırdığı gençlere yine hak ettiği yeri vermiştir" dedi.

"ANKARA'YA HAYI RLI OLSUN"
Ankara'nın geçtiğimiz birkaç hafta içerisinde yeni bir bakış açısına ve yeni bir gençlik teşkilatına kavuştuğunu ifade eden Çelebi, "Ankara'ya ve tüm memleket sathına hayırlı olmasını yüce Allah'tan niyaz ediyoruz. Bilinmelidir ki; muazzam insanlık tarihinde, insanoğluna müreffeh ve medeni olma yolunda istikamet çizen, istisnasız tüm toplum hareketlerinin mutfağında gençler yer almıştır" dedi.

"AMERİKAN RÜYASIN A SON"
Başkan Çelebi, "Bizler genç sinelerimize, memleketimizin ve özelde Ankara sokaklarının efkarını yükledik. Bilmekteyiz ki medeniyetin inşası önce şahsiyetimizden, sonra yuvamızdan, sonra sokak ve mahallemizden ve nihayet şehrimizden başlayacaktır. 21'inci asırda biz gençlere dayatılan 3.sınıf Amerikan filmlerinden devşirme Hollywood propagandası gençlere vaat ettiği hayatı insanoğlunu insanca yaşatacak ideallerin medeniyetini inşa ve ihya ediyor olmanın hazzını bize veremeyecektir" dedi.

"KARA SAYFALARA BIRAKIYORUZ"
Ankara kaldırımlarında ayak basılmadık metrekare kalmayacağını belirten Kurtcan Çelebi, "İnsan olmanın, hele ki medeniyetlerin gözünü açtığı bir coğrafyada doğmanın verdiği sorumluluğun farkındayız. Siyaseti bir şahsi istikbal aracıymış gibi görmeyi, kendi milletine hakaret etme anlayışını, köylünün kendi kıyafetiyle Ankara-Kızılay'a sokulmaması konusunda verdiğiniz talimatlara kadar hepsini tarihin kara sayfalarına bırakıyoruz. Hürkuş'u Çekoslavakya'ya gitmek zorunda bırakan anlayıştan, yerli insansız hava aracını üretebilen bir Türkiye'ye doğru yol alıyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkent yeni bir bakış açısına ve gençlik teşkilatına kavuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN